Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@
tekst reklamowy

Sportowe Wakacje w Mieście

Dzieci z utęsknieniem wyczekują ostatniego dzwonka i wakacyjnego odpoczynku, aby na dwa miesiące... usiąść przed komputerem, nieświadomie niszcząc swój kręgosłup, wzrok oraz pozbawiając się radości dziecięcych lat. Współczesne wakacje znacznie różnią się od tych z lat 70., 80. czy nawet 90., gdy dzieci spędzały całe dnie aktywnie podczas wspólnych zabaw z rówieśnikami. Gra w klasy, podchody, bitwy w państwa i miasta – zapomniane zabawy, które integrowały, uczyły samodzielności i odwagi w podejmowaniu różnych wyzwań. Dzisiaj większość dzieci niestety swoją aktywność kieruje na gry komputerowe, spędzanie czasu w domu przed telewizorem i kontakt z rówieśnikami poprzez telefony komórkowe.

„Akademia Piłkarska Lider” proponuje spędzenie wolnego czasu w sposób aktywny i ukierunkowany na kształtowanie zdrowych nawyków, które mają pozytywny wpływ na poprawny rozwój i dalsze zdrowe życie młodego człowieka.
Półkolonie „Sportowe Wakacje w Mieście” to zorganizowana forma radosnego i aktywnego wypoczynku połączonego z edukacją w formie gier i zabaw.
Każdy dzień rozpoczniemy dużą dawką pozytywnej energii w formie treningu ogólnorozwojowego fitness. Zajęcia prowadzone będą według bloków tematycznych dedykowanych na poszczególne partie ciała. Po pozbyciu się nadmiaru energii przyjdzie czas na lekcję języka angielskiego metodą „uczyć-bawiąc”. Zajęcia ukierunkowane będą na poznawanie nowych słówek oraz zwrotów w formie gier i zabaw. Następnie dzieci udadzą się na drugie śniadanie, po którym na grupę będzie czekała codziennie nowa atrakcja dnia - zorganizowane wyjście: zabawa w nowo powstałym w Łomży Parku Trampolin, wycieczka edukacyjna do Muzeum Północno Mazowieckiego, wycieczka z przewodnikiem po najbardziej znanych zabytkach Łomży i inne. Po powrocie każde dziecko otrzyma posiłek regeneracyjny, po którym odbędzie się główny punkt dnia, czyli trening piłki nożnej. Do treningów przygotowujemy się ze szczególną uwagą. Każde zajęcia będą odbywały się pod okiem trzech trenerów na obiektach Stadionu Miejskiego w Łomży. Po treningu przyjdzie czas na wyciszające - zajęcia jogi dla dzieci - ukierunkowane na rozciąganie oraz wyciszenie emocji mijającego dnia. Dzień pełen wrażeń zakończymy sycącym i zdrowym posiłkiem. Rodzice odbiera do domu dzieci wyćwiczone, wyedukowane, wyciszone i najedzone. 
Wszystkie zajęcia będą prowadzone przez osoby z doświadczeniem w swojej dziedzinie. Dodatkowo podczas wszystkich zajęć obecny będzie pedagog wychowawca. Każdy uczestnik półkolonii zostanie objęty: ubezpieczeniem NNW, wyposażony w dwie koszulki (treningową i reprezentacyjną), czapkę z daszkiem oraz po zakończeniu półkolonii uzyska dodatkową umiejętność samodzielnego wiązania butów. 

Poniżej szczegółowy grafik dnia:
8.15 - 8.30 zbiórka 
8.30 - 9.15 zajęcia ogólnorozwojowe fitness 
9.20 - 10.05 język angielski 
10.10 - 11.25 drugie śniadanie
11.30 - 13.30 codzienne zorganizowane wyjście z grupą (park trampolin, muzeum, zwiedzanie Łomży i inne) 
13.35 – 13.45 przekąska regeneracyjna
13.50 - 15.20 trening sportowy
15.20 – 16.00 wyciszające zajęcia joga 
16.10 - 16.30 obiad
16:30 - 16.45 odbiór dzieci

Bazą półkolonii są obiekty udostępnione przez Państwową Wyższą Szkołę Informatyki i Przedsiębiorczości oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego skupione w Campusie Uczelni przy ul. Wiejskiej w Łomży.

Zapraszamy dzieci z Łomży i okolic w dwóch terminach: 
I turnus 23-27 lipca (20 miejsc), II turnus 20-24 sierpnia (20 miejsc)

Szczegółowe informacje:
Facebook: Akademia Piłkarska Lider
tel. 602 157 405 oraz 602 311 493

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę