Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 maja 2024 napisz DONOS@

Park Wodny zamknięty

Główne zdjęcie
Park Wodny przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży

Do 1 lipca zamknięty jest Park Wodnym przy ulicy Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży uzasadnia to pracami konserwacyjnymi. W zamian za to wydłużono godziny pracy przy ulicy Niemcewicza, która ma być zamknięta od 1 lipca do końca wakacji.

MOSiR poinformowała, że w trakcie prac konserwacyjnych w Parku Wodnym ze wszystkich niecek zostanie spuszczona woda, dzięki czemu zostanie skontrolowany stan płytek i wyczyszczone fugi. Przerwa technologiczna jest okazją do przeglądu i konserwacji tego, czego nie widać gołym okiem. Chodzi tutaj o zbiorniki wyrównawcze, filtry i instalacje dozowania środków chemicznych – wszystko to odpowiada za prawidłową pracę części basenowej.
Po wznowieniu pracy Parku Wodnego, co planowane jest 1 lipca, mają rozpocząć się prace konserwacyjne pływalni przy ul. Niemcewicza. W tym wypadku wyłączenie z uzytkowania będzie znacznie dłuższe - od 2 lipca do 2 września.
Póki co pływalnia ta czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-22.00, a w sobotę i niedzielę w godzinach 8.00-22.00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę