Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Podwójna wygrana „Piąteczki” w Plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL

Podwójnym sukcesem może poszczycić się Przedszkole Publiczne nr 5 w Łomży, zdobywając III miejsce w województwie podlaskim i I miejsce w powiecie łomżyńskim w Plebiscycie PRZEDSZKOLE NA MEDAL i tytuł Przedszkole Roku 2018.

 

Głównym organizatorem  Plebiscytu był Wydawca „Kuriera Porannego”  i „Gazety Współczesnej”  Polska Press  Oddział w Białymstoku.  W środę  6 czerwca 2018r na uroczystej gali  w Białymstoku  dyplomy i nagrody  odebrała  dyrektor  „Piąteczki”  Pani Jadwiga Juchniewicz.  Wśród nagród znalazły się między innymi robot edukacyjny Photon, mata edukacyjna by Photon Entertainment oraz książeczki  dla dzieci, które,  kilka dni wcześniej,  do placówki dostarczył sam Redaktor  Naczelny „Gazety Współczesnej” i „Kuriera Porannego” Pan Jarosław Jabłoński. Łączna  wartość zdobytych nagród  przekroczyła wartość  czterech tysięcy złotych.

Dyrektor „Piąteczki” składa gorące  podziękowanie Rodzicom  wychowanków i Ich Bliskim za udział w głosowaniu, okazane zaufanie i sympatię

W artykule wykorzystano zdjęcia ze strony internetowej "Gazety Współczesnej".

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 07 czerwca 2018 22:16
Data ostatniej edycji: cz, 07 czerwca 2018 22:25:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę