Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Sukces Ani Przybylskiej

W tym roku w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku w dniu 11 maja 2018 r odbył się finał XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem „Mama, Tata i Ja” w tzw. spodku.

 

Miał on na celu rozbudzenie muzycznych zamiłowań dzieci w połączeniu z rodzinnym śpiewaniem i graniem. Adresowany był do małych piosenkarzy z całego województwa podlaskiego. Utwory można było wykonać solo lub w rodzinnym gronie.
JURY w składzie:
1. Marta Szałkiewicz
2. Mariusz Żwierko
3. Andrzej Grzybowski
Po przesłuchaniu 48 piosenek festiwalowych postanowiło przyznać naszej Ani Przybylskiej II miejsce za piosenkę pt. „Jesteś mamą”. Jury podkreśla wysoki poziom prezentacji konkursowych i dziękuje organizatorom za sprawny przebieg Festiwalu. Nagrody i upominki zostały ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku.

Autor tekstu: Joanna Karwowska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 28 maja 2018 21:14
Data ostatniej edycji: nie, 28 października 2018 21:02:03

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę