Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mundialowa Strefa Kibica w Kinie Millenium

Główne zdjęcie
Kino Millenium

Kibice z Łomży będą mogli przeżywać rozgrywane w Rosji mecze Mistrzostw Świata w piłce nożnej oglądając je na wielkim ekranie Kina Millenium. Od 14 czerwca 2018 do 15 lipca 2018 właściciele kina organizują zamkniętą Strefę Kibica. Aby móc tu kibicować trzeba kupić bilet. - Ceny biletów wiążą się z opłatą jaką Kino poniosło w związku z wykupieniem licencji na komercyjny pokaz publiczny Mundial 2018, oraz wykupienie zgody sygnałowej od TVP na pozyskanie sygnału najwyższej jakości – niezbędnego do uzyskania przestrzennego dźwięku i obrazu – przekazuje dyrekcja Kina Millenium.

Kino Millenium w Łomży jest na oficjalnej Liści Stref Kibica FIFA 2018. Transmisje  odbywać się będą na dużej klimatyzowanej sali wyposażonej w multikanałowe cyfrowe nagłośnienie Lexicon. Niesamowity przestrzenny dźwięk oraz srebrny, zakrzywiony ekran i laserowy projektor gwarantujące znakomitą cyfrową jakość obrazu mają przenieść kibiców na murawę rosyjskich stadionów.
Warunkiem uczestnictwa w ZAMKNIĘTEJ  Strefie Kibica  w Kinie Millenium jest posiadanie ważnego biletu na mecz. Bilet wstępu na 1 mecz wynosi 14,99 zł/osoby, a dla zapalonych kibiców przygotowaliśmy karnety na 10 spotkań za 119,90 zł. Dyrekcja Kina Millenium zaznacza, że liczba miejsc w Strefie Kibica jest ograniczona – to tylko 217 osób na mecz.  Emocje związane z oglądaniem najlepszych piłkarskich drużyn świata, wśród których są także Polacy, podsycać mają gadżety konieczne do kibicowania – szaliki, czapki, w które będzie się mógł zaopatrzyć każdy kibic, oraz bar z popcornem, hot-dogami, chipsami i zimnymi napojami także alkoholowymi. 

Harmonogram meczów wyświetlanych w Strefie Kibica w Kinie Millenium, oraz ich dokładne godziny, podane zostaną z początkiem czerwca 2018 po opublikowaniu go przez TVP.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę