Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Polska moja Ojczyzna - wolna i niepodległa".

W dniu 27.04.2018r. w przedszkolu "Mały Artysta" w Łomży odbył się konkurs recytatorski pt."Polska moja Ojczyzna - wolna i niepodległa".

 

"Piąteczkę" reprezentował Piotr Jankowski z gr.III-5latki i Sebastian Arnista zgr.II-4latki. Obaj chłopcy głośno, bez tremy recytowali swe wiersze - Piotr "Opowiedz nam Ojczyzno" zaś Sebastian "Polska moim krajem". Za udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy i małe niespodzianki.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 21 maja 2018 21:06
Data ostatniej edycji: pon, 28 maja 2018 21:22:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę