Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Turowski na kulturystycznym podium

Główne zdjęcie
Damian Turowski

Damian Turowski zdobywa II miejsce, podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness WPF 2018, które w niedziele odbyły się w Radomiu. Kulturysta z Łomży zdobył srebrny medal w kategorii Men's Physique Fitness do 175 cm.

To kolejne doniesienie o sukcesach kulturysty z Łomży. Przed tygodniem otarł się o podium podczas Mistrzostw Polski federacji NAC w Katowicach. Sam Damian Turowski mówi, że sezon wiosenny dla niego jeszcze się nie skończył.

Foto: Damian Turowski
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę