Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Ruszyły zapisy na charytatywny Bieg z butelką mleka

Po raz trzeci Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica i wójt Gminy Piątnica organizują „Bieg z butelką mleka”. To okazja, by zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas, ale i wesprzeć potrzebujących. Wszystkie opłaty wpisowe zostaną w całości przekazane na wybrane przez uczestników cele charytatywne. Zapisy do udziału w biegu potrwają do 4 czerwca.

„III Bieg z butelką mleka” odbędzie się 10 czerwca w Piątnicy. Organizatorzy przygotowali dla entuzjastów biegania trzy trasy: bieg główny – 21km (atest PZLA) oraz krótsze – 10km i 5km. Dzięki temu zarówno wytrawni biegacze, jak i adepci, próbujący dopiero swoich sił w tej dyscyplinie, będą mogli sprawdzić swoje możliwości.  Bieg rozpocznie się w okolicy siedziby OSM Piątnica, przy ul. Polnej 1. Na mecie na wszystkich, którzy przebiegną jeden z trzech dystansów czekać będzie okolicznościowy medal. Laureaci trzech pierwszych miejsc w biegu głównym (w każdej z 11. kategorii wiekowych) otrzymają natomiast pamiątkowy puchary oraz nagrody finansowe.

Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w biegu niech będzie fakt, iż dla 300 pierwszych opłaconych zgłoszeń przewidziane są wysokiej jakości torby sportowe polskiej marki 4F.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem serwisu https://elektronicznezapisy.pl/event/2163/signup.html


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę