środa, 23 maja 2018 napisz DONOS@

Ruszyły zapisy na charytatywny Bieg z butelką mleka

Po raz trzeci Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Sportu dla Wszystkich „Biegamy dla Zdrowia”, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica i wójt Gminy Piątnica organizują „Bieg z butelką mleka”. To okazja, by zdrowo i aktywnie spędzić wolny czas, ale i wesprzeć potrzebujących. Wszystkie opłaty wpisowe zostaną w całości przekazane na wybrane przez uczestników cele charytatywne. Zapisy do udziału w biegu potrwają do 4 czerwca.

„III Bieg z butelką mleka” odbędzie się 10 czerwca w Piątnicy. Organizatorzy przygotowali dla entuzjastów biegania trzy trasy: bieg główny – 21km (atest PZLA) oraz krótsze – 10km i 5km. Dzięki temu zarówno wytrawni biegacze, jak i adepci, próbujący dopiero swoich sił w tej dyscyplinie, będą mogli sprawdzić swoje możliwości.  Bieg rozpocznie się w okolicy siedziby OSM Piątnica, przy ul. Polnej 1. Na mecie na wszystkich, którzy przebiegną jeden z trzech dystansów czekać będzie okolicznościowy medal. Laureaci trzech pierwszych miejsc w biegu głównym (w każdej z 11. kategorii wiekowych) otrzymają natomiast pamiątkowy puchary oraz nagrody finansowe.

Dodatkową zachętą do wzięcia udziału w biegu niech będzie fakt, iż dla 300 pierwszych opłaconych zgłoszeń przewidziane są wysokiej jakości torby sportowe polskiej marki 4F.

Zapisy prowadzone są za pośrednictwem serwisu https://elektronicznezapisy.pl/event/2163/signup.html


 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0