Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Medale młodych tekwondzistów

Patryk Camlet zdobył złoty medal w kategorii młodzik, Wiktoria Skowrońska srebrny w kategorii junior, a Przemysław Jadacki brązowy w kat. kadet. Zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego Medyk z sukcesami startowali w Pucharze Polski taekwondo olimpijskiego w Olecku.

Start w Pucharze Polski był kwalifikacją i sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Juniorów i Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików. W oleckich zawodach wystartowało w sumie ok. 700 zawodników z kraju i zagranicy.  
Trenerami młodych tekwondzistów z Łomży są Marta i Paweł Remiszewscy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę