Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Udany debiut kulturysty

Główne zdjęcie
Damian Turowski

Damian Turowski zajął czwarte miejsce w debiutach oraz piąte w Mistrzostwach Polski Open w kategorii Mens Aesthetics podczas odbywających się w Katowicach Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness NAC 2018. Zawody były eliminacjami do Mistrzostw Świata, które odbywają się w tym roku na Filipinach i wytarowało w nich ok. 200 zawodników.

Kategoria Mens Aesthetics, w której startował kulturysta z Łomży, była najliczniej obsadzona i rywalizowało w niej aż 15 zawodników. Jak przekazuje Damian Turowski, dobra postawa w Katowicach zaowocowała możliwością wzięcia udziału w prestiżowych zawodach „Głuchowski Biogenix Challenge”, które odbywają się pod patronatem Piotra Głuchowskiego ikony polskiej kulturystyki i trenera polskiej kadry narodowej.

na podstawie materiału nadesłanego redkacji

Foto: Damian Turowski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę