Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Czterolatki w muzeum

W piątkowy, słoneczny poranek, 20 kwietnia, czterolatki z "Piąteczki' wybrały się do Muzeum Północno-Mazowieckiego w Łomży.

Dzieci zwiedziły sale oglądając okazy m. in. z zakresu archeologii, budownictwa ludowego, bursztyniarstwa, sztuki i rzemiosła. Najwięcej emocji dostarczyło dzieciom odnajdowanie lamp naftowych wyeksponowanych w szklanych gablotach. Każdorazowe wejście do sal poprzedzały ciche westchnienia i słowa zachwytu przedszkolaków. Czas spędzony w tak niecodziennym miejscu upłynął nam szybko i niepostrzeżenie. Już dziś wiemy, że jeszcze nie raz wybierzemy się w tak ciekawe miejsce w naszym mieście Łomża.

 

tekst : Małgorzata Bachanek

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę