Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Galileo - Eksperymenty Maluszków

Powszechnie wiadomo, iż dzieci przedszkolne charakteryzuje naturalna ciekawość tego co je otacza. Najlepszym sposobem zaspokojenia naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i eksperymenty o charakterze badawczym.

Zabawy te stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka. W ramach innowacji pedagogicznej „Galileo” funkcjonującej w naszym przedszkolu dzieci brały udział w ciekawych doświadczeniach. Między innymi napompowaliśmy balon za pomocą sody i octu, mieszaliśmy kolory, lub wytworzyliśmy wulkan. Dobrej zabawie i zachwytom nie było końca.

Autor tekstu: Agnieszka Całko

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 21 kwietnia 2018 15:50
Data ostatniej edycji: nie, 29 kwietnia 2018 21:37:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę