piątek, 20 kwietnia 2018 napisz DONOS@

Tenisowy turniej w Szczepankowie

W Szkole Podstawowej w Szczepankowie odbył się już VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. Rywalizowało około 50 zawodników z gmin: Śniadowo, Łomża, Nowogród i Piątnica. Wśród chłopców wygrał Patryk Tarnacki, a najlepszą z dziewcząt była Eliza Modzelewska.

Wojciech Klimaszewski, nauczyciel wychowania fizycznego w Szczepankowie i organizator turnieju, podkreśla, że tenis stołowy jest sportem odpowiednim dla każdego. Co prawda największe sukcesy osiąga się na olimpiadach i mistrzostwach świata, ale lokalne turnieje mogą być równie ważne dla młodego zawodnika, szczególnie służąca zdrowiu aktywność fizyczna.
Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie, to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz wiosennych wydarzeń gminy Śniadowo. Tym razem przyciągnęła ok. 50 fanów tenisa stołowego. Zwycięzcą Turnieju  w kategorii chłopców, okazał się Patryk Tarnacki ze Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie. Drugie miejsce zajął Krystian Zaborszczyk ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie, a trzecie Kacper Kozikowski ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. W kategorii dziewcząt najlepsza była Eliza Modzelewska ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. Na podium stanęły także Weronika Janicka (II miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie oraz Kamila Wasik (III miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Nowogrodzie .

Wojciech Klimaszewski zaznacza, że imprezę udało się zorganizować przy wsparciu wójta Śniadowa Rafała Pstrągowskiego, dyrektora szkoły w Szczepankowie Arkadiusza Twardowskiego, Rady Rodziców oraz dzięki sponsorom Grupy Agrocentum Sp. Z O.O. i „Agro - Rolnik” w Śniadowie. Zwycięzcy otrzymali puchary, a dodatkowo każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek od sponsora turnieju.

180420110931.gif

 
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0