Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tenisowy turniej w Szczepankowie

W Szkole Podstawowej w Szczepankowie odbył się już VII Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. Rywalizowało około 50 zawodników z gmin: Śniadowo, Łomża, Nowogród i Piątnica. Wśród chłopców wygrał Patryk Tarnacki, a najlepszą z dziewcząt była Eliza Modzelewska.

Wojciech Klimaszewski, nauczyciel wychowania fizycznego w Szczepankowie i organizator turnieju, podkreśla, że tenis stołowy jest sportem odpowiednim dla każdego. Co prawda największe sukcesy osiąga się na olimpiadach i mistrzostwach świata, ale lokalne turnieje mogą być równie ważne dla młodego zawodnika, szczególnie służąca zdrowiu aktywność fizyczna.
Regionalny Turniej Tenisa Stołowego w Szczepankowie, to impreza, która już na stałe wpisała się w kalendarz wiosennych wydarzeń gminy Śniadowo. Tym razem przyciągnęła ok. 50 fanów tenisa stołowego. Zwycięzcą Turnieju  w kategorii chłopców, okazał się Patryk Tarnacki ze Szkoły Podstawowej w Dobrzyjałowie. Drugie miejsce zajął Krystian Zaborszczyk ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie, a trzecie Kacper Kozikowski ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. W kategorii dziewcząt najlepsza była Eliza Modzelewska ze Szkoły Podstawowej w Konarzycach. Na podium stanęły także Weronika Janicka (II miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Szczepankowie oraz Kamila Wasik (III miejsce) ze Szkoły Podstawowej w Nowogrodzie .

Wojciech Klimaszewski zaznacza, że imprezę udało się zorganizować przy wsparciu wójta Śniadowa Rafała Pstrągowskiego, dyrektora szkoły w Szczepankowie Arkadiusza Twardowskiego, Rady Rodziców oraz dzięki sponsorom Grupy Agrocentum Sp. Z O.O. i „Agro - Rolnik” w Śniadowie. Zwycięzcy otrzymali puchary, a dodatkowo każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal oraz upominek od sponsora turnieju.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę