Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zyczenia wielkanocne

Jak co roku przed świętami Wielkanocnymi dzieciaki z naszego przedszkola wybrały się składać życzenia.

Na początku przedszkolaki odwiedziły łomżyński ratusz, gdzie akurat odbywała się sesja Rady Miasta. Przedszkolaki złożyły życzenia wszystkim radnym oraz Panu Prezydentowi Mariuszowi Chrzanowskiemu i jego zastępcom Pani Agnieszce Muzyk i Panu Andrzejowi Garlickiemu. Następnym przystankiem w naszym wędrowaniu z kogucikiem była Tv Narew oraz Dom Biskupi, gdzie życzeniami i wielkanocnym koszyczkiem obdarowaliśmy Biskupa Janusza Stepnowskiego. Byliśmy również w Radio Nadzieja oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku z delegaturą w Łomży. W każdym z tych miejsc przedszkolaki życzyły zdrowych i spokojnych świąt, pełnych wiosennego ciepła i pogody ducha.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 04 kwietnia 2018 22:08
Data ostatniej edycji: nie, 20 maja 2018 20:53:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę