Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Powitanie Wiosny

Wsiadaj zimo na sanki i uciekaj już. Zabierz śnieżne bałwanki, zabierz wiatr i mróz. W środę 21 marca przedszkolaki żegnały zimę, a witały Panią Wiosnę.

Chociaż pogoda za oknem nie przypominała tej wiosennej, przedszkolaki z piąteczki mają gorące serca i poczuły już wiosnę. Dzieciaki wesołym korowodem z kolorowymi opaskami na głowach przemaszerowały w okolicy przedszkola. Na przedzie tego barwnego orszaku maszerowała oczywiście Marzanna - zwiastun odchodzącej zimy. Dzieciaki śpiewały wiosenne piosenki oraz wykrzykiwały wiosenne okrzyki. Na koniec każdy przedszkolak przybił Marzannie "piąteczkę, tak na do widzenia. Jak na ekologiczne dzieciaki przystało nie wrzuciliśmy zimowej panny do rzeki ani nie spaliliśmy, powędrowała do kontenera a stamtąd na wysypisko śmieci. Mamy nadzieję, że po takim gorącym powitaniu wiosna zostanie z nami aż do lata:)

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 26 marca 2018 16:25
Data ostatniej edycji: pon, 26 marca 2018 18:03:44

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę