Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Poznajemy historię Łomży

W grupach starszych w ramach obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży rodzice oraz zaproszeni goście czytali legendy pod hasłem "Poznajemy historię Łomży".

6 marca- p.Izabela Gałązka przeczytała bajkę pt. "Jeleń z Łomży, zaś 14 marca- p. Robert Twarowski zapoznał dzieci z legendą " O jeleniu, który wskoczył do łomżyńskiego herbu". We wtorek 20 marca - p. Alicja Konopka - Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Łomzy czytała dzieciom legendę pt. "Jaś Grajek i królowa Bona". Takie spotkania są doskonałą okazją do poznania historii naszego miasta oraz integracji całej społeczności lokalnej.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 26 marca 2018 16:24
Data ostatniej edycji: pon, 26 marca 2018 17:50:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę