Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Musical "Wilk i Zając"

20 marca chętne dzieciaki z naszego przedszkola wybrały się na przedstawienie muzyczne "Wilk i Zając". Musical wystawiony przez Łódzką Agencję Koncertową bardzo przypadł do gustu małym widzom.

Główni bohaterowie, czyli tytułowy Wilk i Zając toczą ze sobą ciągłe spory. Do lasu wkracza jednak Mister - Baj, który u obu bohaterów odkrywa niezwykłe talenty, angażując ich do swojego przedstawienia. W taki oto sposób skłóceni mieszkańcy lasu muszą ze sobą współpracować i dojść do porozumienia. Podsumowaniem przedstawienia była loteria z nagrodami, w której wzięły udział również nasze przedszkolaki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pon, 26 marca 2018 16:23
Data ostatniej edycji: nie, 29 kwietnia 2018 21:36:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę