Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Medale młodych karateków

Pięć medali zdobyli młodzi zawodnicy z Łomżyńskiego Klubu Karate podczas VII Piaseczyńskiego Turniej Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup 2018. W zawodach wzięło udział 415 zawodników reprezentujących 36 klubów z całej Polski. Wśród nich byli zawodnicy z Łomży. - Ze względu na ilości przybyłych karateków, każdy musiał wygrać minimum dwie walki, żeby zakwalifikować się do strefy medalowej i móc rywalizować o zwycięstwo w swojej kategorii – podkreśla Marek Czech, instruktor karate ŁKK.

- Na najwyższym stopniu podium stanęli bracia Gawareccy – relacjonuje Czech. - Maciej startował w kategorii dzieci chłopcy rocznik 2009-2010 do 25 kg. Wszystkie swoje walki wygrał poprzez zdobycie przewagi punktowej technikami okrężnymi na głowę przeciwnika. Warto dodać, że w kilku walkach musiał pokonać o rok starszych od siebie rywali. Jego starszy brat Bartłomiej większość swoich walk wygrał przed czasem. Finał w kategorii kadeci chłopcy rocznik 2007-2008 powyżej 45 kg zwyciężył już po kilkunastu sekundach.
Drugie miejsce w kategorii kadeci chłopcy rocznik 2007-2008 do 30 kg zajął Hubert Kamiński, a trzecie miejsce w tej samej kategorii zajął Kacper Zaczek. Na najniższym podium stanął również Łukasz Michalak, który startował w kategorii młodzicy rocznik 2005-2006 do 40 kg.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę