Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tydzień życzliwości i pozdrowień

Życzliwość to jedna z najbardziej pozytywnych wartości, które nauczyciele przedszkola starają się zaszczepić i pielęgnować w dzieciach. Życzliwość nie jest cechą wrodzoną. Można się jej nauczyć przede wszystkim poprzez dobry wzorzec zarówno w środowisku rodzinnym, jak i przedszkolnym.

 

Mając na uwadze wyżej wymienione potrzeby w przedszkolu w dniach 26.02. - 2.03 zorganizowano "Tydzień życzliwości i pozdrowień". Na zajęciach dzieci dzieciom malowały serduszka, wzajemnie się obdarowując. Rodzicom, dzieci mogły "podarować uśmiech" poprzez wybranie karteczki z pozdrowieniami..Tuz przy wejściach do przedszkola ustawiono drzewa życzliwości i pozdrowień. Inne działania to: opracowanie kodeksu życzliwości, akcja "wesołe buźki" oraz "Mój nastrój".
Mamy głęboką nadzieję, że dzięki tym działaniom, ani dzieci , ani my dorośli, nie zapomnimy o wzajemnej życzliwości każdego dnia.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 08 marca 2018 20:52
Data ostatniej edycji: pon, 12 marca 2018 22:31:51

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę