Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanki sprawiły niespodziankę w Płocku

Główne zdjęcie
Ekipę z Łomży do wygranej w Płocku poprowadziła Amanda Szymborska, która rzuciła 13 bramek i jest najskuteczniejszą zawodniczką ligi.

Piłkarki ręczne Dwójki PWSIiP Łomża niespodziewanie wygrały sobotni pojedynek w Płocku pokonując tamtejszą Jutrzenkę 30:36. Łomżanki do wygranej poprowadziła Amanda Szymborska, która rzuciła 13 bramek i jest najskuteczniejszą zawodniczką I ligi.

W meczu 13 kolejki grupy A prowadzone przez  Janusza Świętonia zawodniczki Dwójki PWSIiP Łomża musiały zmierzyć się wyżej notowanymi zawodniczkami MMKS Jutrzenka Płock. Łomżanki przed meczem zajmowały 9., przedostanie miejsce w tabeli mając w dorobku 9 punktów, podczas gdy gospodynie z 19 punktami plasowały się na 6. pozycji. W sobotnim meczu od początku na boisku dominowały jednak łomżanki. Po pierwszej połowie meczu prowadziły 20 do 15, a całe spotkanie wygrały 36 do 30.
- Bardzo się cieszę z tego jak dziewczyny podeszły do tego tego spotkania – cytuje słowa trenera Janusza Świętonia serwis Urzędu Miejskiego w Łomży. - Od pierwszych minut realizowały to co sobie założyliśmy. Grały konsekwentnie i były zdyscyplinowane taktycznie. Mecz przebiegał pod nasze dyktando. W końcówce dziewczyny trochę się rozluźniły i pozwoliły rywalkom na odrobienie kilku bramek. Na pewno będziemy to analizować, bo koncentracja musi być do samego końca. Uważam jednak, że cały zespół zasłużył na wielkie słowa pochwały.
Mimo, że łomżanki w Płocku zdecydowanie wygrały w tabeli rozgrywek nie nastąpiły zmiany.  Dwójka PWSIiP Łomża mając 12 punktów jest nadal na przedostatnim miejscu, a MMKS Jutrzenka Płock na 6.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę