Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Medaliści Narwi

Główne zdjęcie
Na podium skoczkowie w dal łomżyńskiej Narwi

Sześć medali zdobyli zawodnicy LKS Narew Kurpiewski Łomża podczas Halowych Mistrzostw Młodzików woj. podlaskiego w lekkiej atletyce. - W skoku w dal całe podium zajęli zawodnicy łomżyńskiej NARWI – cieszy się trener Jan Kotowski. - Zwyciężył Klaudiusz Choiński z wynikiem 5,57 m, przed swoim klubowym kolegą Pawłem Chludzińskim (takim samy rezultat - 5,57 m) i Maciejem Antoniakiem (5,49 m).

Młodzicy to kategoria wiekowa 14-15-latków czyli roczniki 2003, 2004. Halowe Mistrzostwa województwa podlaskiego rozgrywano w sobotę w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Białymstoku Dojlidach. Startujący w mistrzostwach młodzi zawodnicy LKS Narew Kurpiewski Łomża zdobyli sześć medali. Poza trzema medalami skoczków w dal: złoto Klaudiusz Choiński, srebro Paweł   Chludziński, brąz Maciej Antoniak, złoto w skok wzwyż zdobył Mateusz Duchnowski rezultatem 160 cm, brązowy medal w skoku w dal młodziczek wywalczyła Zofia Nagórska - 4,69 m, a w biegu na 60 m swój drugi medal tym razem brązowy wywalczył Klaudiusz Choiński w dobrym czasie i nowym rekordem życiowym - 7,72 s.

Trener Jan Kotowski poza medalistami wyróżnia także startujących juniorów: Adama Kozłowskiego, który skacząc wzwyż osiągnął wynik 195 cm i Dominika Mieczkowskiego, który  poprawił życiówkę w biegu na 60 m - 7,32 s. Były to ostatnie zawody  w tym roku pod dachem, teraz czekamy na sezon letni, który rozpocznie się Mitingiem z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Białymstoku – dodaje Jan Kotowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę