sobota, 07 grudnia 2019 napisz DONOS@

Brązowy medalista Mistrzostw Polski

Przemysław Łyskawy zdobył brązowy medal w trójskoku mężczyzn do lat 20, podczas Halowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Toruniu. Zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża skacząc na odległość 14 metrów i 18 centymetrów ustanowił swój nowy rekord życiowy.

Przemysław Łyskawy podczas gali Łomżyńskich Laurów Sportowych 2018
Przemysław Łyskawy podczas gali Łomżyńskich Laurów Sportowych 2018

To jedyny medal jaki zdobyli zawodnicy łomżyńskich klubów podczas tych zawodów. Blisko medalu był Rafał Pogorzelski (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomży), który w biegu na 3000 metrów linię mety minął jako czwarty.  Czas  8:30.05 jest jego rekordem życiowym, ale zawodnik który zajął 3 miejsce był o ponad 2,5 sekundy szybszy. 

Bez medalu z mistrzostw wrócili lekkoatleci LKS Narew Kurpiewski Łomża. Mający medalowe aspiracje Dominik Mieczkowski w skoku w dal M20 nie  poradził sobie z rozbiegiem. Cztery odległe próby były niestety przekroczone, a w najlepszej z dwóch mierzonych uzyskał - 6,77 m co dało w konsekwencji 5 miejsce. 
Także na piątej pozycji w skoku wzwyż Juniorek Młodszych (K18) zawody zakończyła Klaudia  Dłużniewska Klaudia. Zaliczając wysokość 164 cm ustanowiła rekord życiowy.

- O medale w zawodach halowych jest bardo trudno walczyć, ponieważ niestety w Łomży nie posiadamy obiektów na których możemy ,,godnie” przygotować zawodników do zawodów halowych i to jest naszą bolączką – mówi trener Jan Kotowski. - Czekamy na sezon letni, bo w mieście są obiekty - stadion z pełnym wyposażeniem i tartanową bieżnia na wysokim poziomie. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę