Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Brązowy medalista Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Przemysław Łyskawy podczas gali Łomżyńskich Laurów Sportowych 2018

Przemysław Łyskawy zdobył brązowy medal w trójskoku mężczyzn do lat 20, podczas Halowych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Toruniu. Zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża skacząc na odległość 14 metrów i 18 centymetrów ustanowił swój nowy rekord życiowy.

To jedyny medal jaki zdobyli zawodnicy łomżyńskich klubów podczas tych zawodów. Blisko medalu był Rafał Pogorzelski (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomży), który w biegu na 3000 metrów linię mety minął jako czwarty.  Czas  8:30.05 jest jego rekordem życiowym, ale zawodnik który zajął 3 miejsce był o ponad 2,5 sekundy szybszy. 

Bez medalu z mistrzostw wrócili lekkoatleci LKS Narew Kurpiewski Łomża. Mający medalowe aspiracje Dominik Mieczkowski w skoku w dal M20 nie  poradził sobie z rozbiegiem. Cztery odległe próby były niestety przekroczone, a w najlepszej z dwóch mierzonych uzyskał - 6,77 m co dało w konsekwencji 5 miejsce. 
Także na piątej pozycji w skoku wzwyż Juniorek Młodszych (K18) zawody zakończyła Klaudia  Dłużniewska Klaudia. Zaliczając wysokość 164 cm ustanowiła rekord życiowy.

- O medale w zawodach halowych jest bardo trudno walczyć, ponieważ niestety w Łomży nie posiadamy obiektów na których możemy ,,godnie” przygotować zawodników do zawodów halowych i to jest naszą bolączką – mówi trener Jan Kotowski. - Czekamy na sezon letni, bo w mieście są obiekty - stadion z pełnym wyposażeniem i tartanową bieżnia na wysokim poziomie. 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę