Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Z chrapką na medal...

Dominik Mieczkowski, zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża imponuje formą podczas halowego sezonu lekkoatletycznego. W sobotę na Mitingu w Aleksandrowie Łódzkim skoczył w dal równe 7 metrów. - To drugi zawodnik z Łomży, który osiągnął tę granicę na zawodach halowych – podkreśla trener Jan Kotowski, który liczy że za tydzień podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu, Dominik „powinien walczyć o medal”.

Dominik Mieczkowski jest uczniem II kl. Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Trener Kotowski podkreśla, że to drugi zawodnik z Łomży, który w soku w dal osiągnął granicę 7 na zawodach halowych. Wcześniej dokonał tego inny zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża - Marcin Dudek, który w Spale w 2005 roku skoczył 7,06 m. 
Trener Kotowski liczy, że Dominik Mieczkowski utrzyma dobrą formę i w najbliższą sobotę pokaże się z dobrej strony w Toruniu.
- Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się konkurs skoku w dal Juniorów z udziałem naszego zawodnika, który powinien walczyć o medal – podkreśla Jan Kotowski.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę