wtorek, 20 lutego 2018 napisz DONOS@

Z chrapką na medal...

Dominik Mieczkowski, zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża imponuje formą podczas halowego sezonu lekkoatletycznego. W sobotę na Mitingu w Aleksandrowie Łódzkim skoczył w dal równe 7 metrów. - To drugi zawodnik z Łomży, który osiągnął tę granicę na zawodach halowych – podkreśla trener Jan Kotowski, który liczy że za tydzień podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu, Dominik „powinien walczyć o medal”.

Dominik Mieczkowski jest uczniem II kl. Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży. Trener Kotowski podkreśla, że to drugi zawodnik z Łomży, który w soku w dal osiągnął granicę 7 na zawodach halowych. Wcześniej dokonał tego inny zawodnik LKS Narew Kurpiewski Łomża - Marcin Dudek, który w Spale w 2005 roku skoczył 7,06 m. 
Trener Kotowski liczy, że Dominik Mieczkowski utrzyma dobrą formę i w najbliższą sobotę pokaże się z dobrej strony w Toruniu.
- Podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów odbędzie się konkurs skoku w dal Juniorów z udziałem naszego zawodnika, który powinien walczyć o medal – podkreśla Jan Kotowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0