Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Trening z prawdziwym Mistrzem

Główne zdjęcie
Andrzej Wroński

Andrzej Wroński, dwukrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Seulu z 1988 r. i w Atlancie z 1996, przyjeżdża do podłomżyńskich Kupisk. W piątek w tutejszej szkole podstawowej poprowadzi otwarte zajęcia sportowe. - W zajęciach może wziąć udział każdy, kto aktywnie lubi spędzać wolny czas – mówi Karol Łebkowski, dyrektor szkoły i jednocześnie sędzia zapasów, który jako jedyny Polak sędziował walki zapaśników na Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii w 2016 roku. - Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, należy zabrać ze sobą obuwie i strój sportowy – dodaje Łebkowski.

Dziś 53-letni Andrzej Wroński uznawany jest za najlepszego polskiego zapaśnika i jednego z najlepszych na świeci. Oprócz sukcesów olimpijskich zdobył także tytuł mistrza świata w Tampere w 1994. Był również wicemistrzem w 1999 i dwukrotnie brązowym medalistą w 1993 i 1997. Trzy razy był mistrzem Europy w 1989, 1992 i 1994 oraz dwa razy brązowym medalistą w latach 1990 i 1996. Poza tym piętnaście razy zdobywał tytuł mistrza Polski – nieprzerwanie od 1988 do 2000, a także w 2004 (w kategorii do 120 kg). 
Karol Łebkowski z Andrzejem Wrońskim zna się od lat. Mówi, że to wspaniały człowiek. Wszyscy zainteresowani będą mogli się o tym przekonać osobiści w piątek podczas otwartych zajęć w Szkole Podstawowej w Kupiskach. Rozpoczną się one w samo południe.
- Będzie można Andrzeja Wrońskiego posłuchać, z nim porozmawiać, i posiłować się – mówi Karol Łebkowski zapraszając wszystkich chętnych. - Będą to zajęcia sportowe, więc strój sportowy jest obowiązkowy, ale na pewno będzie to także ciekawe spotkanie, bo Andrzej Wroński potrafi świetnie opowiadać, zainteresować i motywować zwłaszcza młodych ludzi do uprawiania sportu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę