Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Dobry początek skoczków LKS Narew Kurpiewski Łomża

Udanie halowy sezon lekkoatletyczny rozpoczęli podopieczni Jana Kotowskiego. W sobotę (13 stycznia) podczas mitingu na obiektach szkoły Mistrzostwa Sportowego w Białymstoku skoczkowie LKS Narew Kurpiewski Łomża uzyskali kilka – jak podkreśla trener - bardzo wartościowych wyników.

W konkurencji skoku w dal mężczyzn Dominik Mieczkowski skoczył na odległość - 6.96 m, Mateusz Konstanty 6.80 m, a najmłodszy z łomżyńskich zawodników utalentowany 16-latek Dominik Krajewski 6.20 m. 
W skoku wzwyż kobiet zwyciężyła dobrym rezultatem zawodniczka LKS Narew Kurpiewski Łomża Klaudia Dłużniewska. Podczas białostockiego mitingu osiągnęła wynik 165 cm  wyrównując swój rekord życiowy. 
W skoku wzwyż mężczyzn drugi był Adam Kozłowski z wynikiem 190 cm, a trzeci Daniel Łojek 185 cm. 
Ciesząc się z wyników podopiecznych w białostockim mitingu trener Jan Kotowski zapowiada udział najlepszych w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które w drugi weekend lutego odbędą się w Toruniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę