Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Kibice ŁKS Łomża pobili kibiców Jagiellonii w Bielsku Podlaskim?

W nocy z piątku na sobotę na jednej ze stacji paliw w centrum Bielska Podlaskiego doszło do bitwy między kibicami ŁKS Łomża a kibicami białostockiej Jagiellonii. Interweniowała policja, która rozdzieliła i zatrzymała agresywnych przedstawicieli obu grup. Wydarzenia opisuje Gazeta Współczesna, a według relacji to łomżanie mieli polować na kibiców Jagi.

Kibice Jagi na stacje paliw mieli trafić przypadkiem, a konfrontacji mieli szukać kibice z Łomży, którzy, jak przekazuje Współczesna, jeździli po krajowej „dziewiętnastce”, praktycznie polując na swych rywali z Biełegostoku. Na stacji paliw w Bielsku łomżanie pobili kilku białostoczan. Kibice Jagielloni nie pozostali dłużni i też poturbowali paru rywali, ale śledczy przyjęli, że była to raczej forma samoobrony, dlatego po przesłuchaniu grupa fanów Jagiellonii została zwolniona bez zarzutów. Natomiast sześciu najbardziej aktywnych uczestników bójki z Łomży otrzymało już dozór policyjny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi bielska prokuratura.

Więcej: Stacja Orlen w Bielsku Podlaskim. Kibice ŁKS Łomża zaatakowali kibiców Jagiellonii Białystok - wspolczesna.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę