Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Mistrz Polski

Główne zdjęcie
na najwyższym podium Tomasz Stachacz - Mistrz Polski w kategorii junior -75 kg

Jeden złoty i dwa brązowe medale zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas rozgrywanych w Koszalinie Mistrzostw Polski Młodzieżowców i Mistrzostwa Polski Juniorów w Karate Kyokushin. Tytuł Mistrza Polski w kategorii junior -75 kg wywalczył Tomasz Stachacz.

od lewej: Tomasz Stachacz, Adam Stachacz  i Piotr Bejenka
od lewej: Tomasz Stachacz, Adam Stachacz i Piotr Bejenka

Brązowe medale wywalczyli Piotr Bejenka w kategorii młodzieżowiec -80 kg oraz Adam Stachacz w kategorii junior -70 kg. Tuż za podium, bo na 4 miejscu, uplasowała się Klaudia Lanczewska w konkurencji kata kobiet młodzieżowców. Klaudia Gawryś i Wiktoria Korytkowska uplasowały się na pozycjach 5-8 odpowiednio w kategorii +65 kg młodzieżowców kobiet i -55 kg juniorek.
W koszalińskich mistrzostwach wzięło udział 156 karateków z 62 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę