Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Wigilia w "Piąteczce"

W świątecznym nastroju na uroczystej Wigilii spotkali się 12 grudnia w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Łomży dzieci, rodzice , zaproszeni goście i pracownicy Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży. Wszyscy odświętnie ubrani z uśmiechem na ustach.

 

Zebranych powitała Dyrektor Jadwiga Juchniewicz.  W sposób szczególny powitała  zaproszonych gości:  Jego Ekscelencję Księdza  Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, Zastępcę Prezydenta Miasta Łomży Panią Agnieszkę Barbarę Muzyk, Redaktora Naczelnego Łomżyńskich Wieści Diecezjalnych  Księdza Infułata Tadeusza Śliwowskiego, Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Panią  Alicję Konopka, Proboszcza Parafii pw. Miłosierdzia Bożego  Księdza  Jerzego Abramowicza, Zastępców Naczelnika Wydziału Oświaty Panie Annę Mierzejewską i Grażynę Klimek, Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Perspektywa” Pana Leszka Konopka, Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Roberta Twarowskiego.
Po powitaniu Pani Dyrektor  tradycyjnie głos zabrały przedszkolaki , które  w jasełkowym przedstawieniu przypomniały wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Pomimo wielu przeciwności losu narodził się Jezus, którego powitali nie tylko pasterze, Mędrcy ze Wschodu, ale równiez dzieci , a nawet Krakowiacy. Po występie przedszkolaków  i Ewangelii odczytanej przez Księdza Infułata życzenia Świąteczne złożyła Pani Dyrektor, Pani Prezydent i Ksiądz Biskup. Dopełnieniem tego szczególnego spotkania było  dzielenie się opłatkiem  i składanie sobie wzajemnie z serca płynących życzeń.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 13 grudnia 2017 08:35
Data ostatniej edycji: śr, 13 grudnia 2017 09:08:37

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę