Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

MIKOŁAJKI

W tym roku Mikołajki świętowaliśmy aż dwa dni. 5 grudnia sześciolatki i pięciolatki pomaszerowały na Stary Rynek, aby uczestniczyć w Mikołajkach zorganizowanych przez Prezydenta naszego miasta Pana Mariusza Chrzanowskiego.

 

Oczywiście Mikołaj już czekał na dzieci w swych czerwonych saniach, tuż obok dwa renifery pasły się przed kolejna podróżą. Okrzyki radości i zadziwienia wyrywały się z ust przedszkolaków na widok gigantycznych dekoracji: choinki, Misia, pociągu, bombki i innych błyskotek.   Spotkanie z Mikołajem uwieczniono na pamiątkowych zdjęciach.
Drugi dzień mikołajkowy, 6 grudnia, to spotkanie dzieci z Mikołajem  w naszym przedszkolu. Mikołaj nas nie zawiódł, odwiedził nasze przedszkole,  obdarował dzieci upominkami i obiecał odwiedziny grzecznych dzieci w wigilijny wieczór w domach rodzinnych.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 10 grudnia 2017 22:52
Data ostatniej edycji: śr, 13 grudnia 2017 06:41:16

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę