Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Andrzejki

Tradycyjnie już 30 listopada w naszej "Piąteczce" odbyły się przedszkolne Andrzejki.

Wróżenie w andrzejkowy wieczór to przede wszystkim dobra zabawa i właśnie do takiej wesołej, wspólnej zabawy zaprosiliśmy nasze przedszkolaki. Dzieciaki przebrane w kolorowe stroje uczestniczyły w różnych konkurencjach i konkursach, przy okazji mogły dowiedzieć się kim być może zostaną w przyszłości, albo jaka niespodzianka może je spotkać w najbliższych dniach. Poprawnie Andrzejkami nazywamy wieczór w dzień przed imieninami Andrzeja, które obchodzimy 30 listopada. Nie wiadomo, jaki dokładnie ma to związek ze zwyczajem wróżenia. Pierwotnie wróżby andrzejkowe przeznaczone były tylko i wyłącznie dla niezamężnych kobiet i miały charakter czysto matrymonialny. Dziś Andrzejki to przede wszystkim dobra zabawa, a wszystkie wróżby powinniśmy traktować z przymrużeniem oka. ;)

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 05 grudnia 2017 21:33
Data ostatniej edycji: pon, 11 grudnia 2017 23:18:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę