Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Mikołajkowy puchar dla Łomżyczki

Udanie zakończył się dla UKS-10 „Łomżyczka" halowy turniej piłkarski dziewcząt w kategorii do lat 10, rozegrany pod auspicjami Podlaskiego ZPN w Białymstoku. Drużyna Henryka Pestki okazała się najlepsza w stawce sześciu zespołów, zdobywając piękny puchar, a każda z uczestniczek otrzymała medal oraz czekoladowego Mikołaja.

Łomżanki najbardziej skoncentrowane podeszły do meczu z faworytkami turnieju – Włókniarzem Białystok, który zasłużenie wygrały 2:1. Uśpienie nastąpiło niespodziewanie w meczu z gospodyniami turnieju – Eksport Białystok, które przegrały 0:1. Jakoś nic im w ataku nie wychodziło a ponadto świetnie broniła bramkarka, parując 6 uderzeń. W pozostałych meczach Łomżyczka pokonała: SP Goniądz 3:0, Tur Bielsk Podlaski 2:0, Eko II 5:0.

- Show dała libero Natalia Chrzanowska, która sześciokrotnie dziurawiła atomowymi uderzeniami bramkę rywalek, co przyniosło jej zasłużenie miano najlepszej piłkarki turnieju i specjalną statuetkę - cieszy się Henryk Pestka, trener łomżyńskich piłkarek. - Równie udanie w defensywie spisała się Gabi Rutkowska, strzelczyni jeden z 12 zdobytych przez zespół bramek i bramkarka Julia Rupacz. Oprócz nich grały (w nawiasie zdobyte bramki): Nikola Bałazy (1), Zuzanna Cieślik,  Dominika Ciszewska (1), Weronika Kołakowska (1), Małgorzata Rykczewska i Maja Zysk (2).

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę