Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Świętujemy Jubileusz

15 listopada kontynuowaliśmy obchody Jubileuszu 70 lecia naszego Przedszkola. Gdy emocje po wielkiej fecie odrobinę już opadły wszystkie przedszkolaki wspólnie z Panią Dyrektor rozpakowały prezenty, które otrzymaliśmy od zaproszonych gości. Radości było co nie miara. Następnie każda grupa otrzymała urodzinowy tort, a przedszkolaki odśpiewały gromkie STO LAT naszej ukochanej "Piąteczce". Serdecznie dziękujemy za wszystkie podarunki, z pewnością przydadzą się w codziennej pracy i funkcjonowaniu naszej placówki.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 22 listopada 2017 20:15
Data ostatniej edycji: wt, 05 grudnia 2017 21:08:52

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę