Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Święto Odzyskania Niepodległości

8 listopada przedszkolaki z "Piąteczki" świętowały uroczystość Odzyskania Niepodległości - Dzień 11 listopada. Z tej okazji naszą placówkę odwiedził kapral Sylwester Modzelewski z Warsztatów Technicznych Łomża.

Dzieciaki od maluchów po starszaki w wierszach, piosenkach patriotycznych oraz tańcach ludowych wyrażały swoją miłość i przywiązanie do ojczyzny. Już we wczesnych latach możemy uczyć dzieci szacunku dla flagi i patriotyzmu. W przedszkolu budujemy u dzieci świadomość, że należą do większej wspólnoty ludzi. Na razie ich małą ojczyzną jest miasto rodzinne - nasza Łomża. Warto jednak zadbać by w każdym polskim domu pociechy mogły sercem poznawać swój ojczysty kraj i jego przeszłość.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 22 listopada 2017 19:43
Data ostatniej edycji: śr, 22 listopada 2017 20:15:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę