Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z policjantem

"Bezpieczeństwo w domu, w przedszkolu i na drodze" to temat przewodni spotkania przedszkolaków z aspirantem Panią Moniką Bańkowską, które odbyło się 25 października br. Pani Aspirant przypomniała dzieciom jakie zagrożenia mogą napotkać w codziennym życiu i omówiła sposoby radzenia sobie z tymi zagrożeniami. Przedszkolaki słuchały z wielkim zaciekawieniem. Podczas spotkania dzieci mogły także obejrzeć osobisty sprzęt policjanta, przymierzyć policyjną czapkę, kajdanki. Na zakończenie zrobiono pamiątkowe zdjęcia.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
śr, 15 listopada 2017 19:48
Data ostatniej edycji: pon, 20 listopada 2017 23:27:58

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę