Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Dobre występy małych karateków

Pięć medali, w tym jeden złoty, zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin „IKO Mazury Cup Ostróda 2017”. W zawodach brało udział ponad 400 zawodników z 35 klubów z Polski i Rosji, a najlepszym z łomżyńskich karateków był Hubert Kamiński, który startował w kategorii kumite (walki) semi kontakt rocznik 2007 – 2008 do 30 kg.

- Hubert stoczył 4 pojedynki. Dwa pierwsze skończył bardzo szybko i zdecydowanie przed czasem. Dopiero w walce półfinałowej walczył w pełnym wymiarze czasowym. Ale udowodnił w nim, że jest zawodnikiem lepszym, bo sędziowie jednogłośnie wskazali jego zwycięstwo – przekazuje Marek Czech, instruktor karate z Łomżyńskiego Klub Karate dodając, że walkę finałową Huber skończył tak jak dwie pierwsze, również przed czasem.

Na tych samych zawodach dobrze zaprezentowali się także inni zawodnicy z ŁKK. Maciej Gawarecki w kategorii kumite semi kontakt 2010 – 2011 do 25 kg, Mateusz Długozima w kategorii kumite semi kontakt rocznik 2006 – 2007 powyżej 45 kg i Wiktor Kacprzyk w kategorii kumite semi kontakt 2002 – 2003 do 50 kg wywalczyli drugie miejsca, a Bartłomiej Gawarecki, który startował w kategorii  kumite semi kontakt rocznik 2006 – 2007 do 45 kg, trzecie miejsce na podium.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę