Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Spotkanie z pielęgniarką

Spotkania z pielęgniarką Panią Anią Krajewską są zawsze dobrą lekcją dla naszych przedszkolaków. Tym razem 9 października Pani Ania przypomniała podstawowe zasady higieny osobistej. Opowiedziała o zdrowym odżywianiu , piramidzie zdrowia oraz znaczeniu ruchu na świeżym powietrzu. Zwróciła uwagę na szkodliwe działanie zbyt długiego oglądania bajek telewizyjnych, grania na komputerze czy telefonie. Dziękujemy Pani Aniu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
pt, 20 października 2017 08:58
Data ostatniej edycji: pt, 20 października 2017 09:14:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę