Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Piłkarki powołane do kadry województwa

Podlaski Związek Piłki Nożnej powołał zawodniczki do kadr U-13 i U-16 na mecze przeciwko Kujawsko – Pomorskiemu ZPN w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek w piłkę nożną. Wśród 35 powołanych piłkarek są 2 z Łomży i 6 z Piątnicy.

Mecze będą rozgrywane w niedziele. Karda U-13 zagra w Miesiączkowie na boisku Unifreeze Górzno, a kadra U-16 w Górznie. Do kadry U-13 powołano 17 zawodniczek – głównie z klubu Włókniarz Białystok. Na liście są także dwie zawodniczki klubu MOSiR Łomża - Aleksandrę Bączek i Kamilę Popkowską, oraz trzy piłkarki z klubu Forty Piątnica: Oliwię Bałdygę, Małgorzatę Piszczatowską i Julię Trzcinkę. 
Do kadry U-16 wśród 18 powołanych zawodniczek są trzy z Fortów Piątnica: Kingę Lewandowską, Kamila Zabielska i Monikę Pokropowicz. Reszta piłkarek jest z Białegostoku.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę