Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Wakacje na Orliku

„Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej” dla dzieci, które spędzają wakacje w mieście odbył się „Moje Boisko Orlik 2012” przy ulicy Bernatowicza. Pomimo kapryśnej pogody, punktualnie w południe na rozpoczęcie sportowej imprezy stawili się zawodnicy zamieszkujący „starą” części miasta.

- Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników i bramkarza. Spotkania rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Najlepsza okazała się drużyna „Czerwonych goryli” z kapitanem Dawidem Dąbrowskim na czele. W finale, który rozstrzygnął się dopiero po dogrywce, po zaciętym i wyrównanym boju, zwycięscy pokonali drużynę „Niebieskich orłów” pod przywództwem Kacpra Zambrzyckiego – przekazuje Wojciech Klimaszewski, sędzia i głównym organizatorem turnieju, który jest także animatorem tego Orlka.
Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. W nagrodę otrzymali pamiątkowe koszulki i medale, które  ufundował i wręczył im dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, Jerzy Łuba.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę