Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Gumball 3000 przejechał przez Łomżę

Porsche, Maserati, Rolls Royce, Bentley, Ferrari, Lamborghini czy ciągnik siodłowy Mercedes-Benz Actros. Ponad 130 cennych samochodów biorących udział w wyścigu „Gumball 3000” przejechało w niedzielę przez Łomżę. I choć to drogie i w większości bardzo szybkie auta, nawet one musiały zwolnić, bo tradycyjnie przed wjazdem do Piątnicy na „61” tworzyły się korki.

W tym roku „Gumball 3000” wystartował w Rydze, a celem wyścigu jest  grecka wyspa Mykonos. Nie jest to oficjalny wyścig, więc teoretycznie uczestnicy muszą jechać zgodnie z przepisami ruchu drogowego i dozwoloną prędkością. I może właśnie dlatego, że to „nielegalny” wyścig, biorą w nim udział tylko bogaci i sławni... Od maklerów giełdowych po gwiazdy muzyki, telewizji czy kina. Wśród uczestników rajdu są też Polacy.
Policjanci z Łomży podają, że wczoraj za przekroczenie prędkości na drodze krajowej nr 61 wystawili cztery mandaty karne. Czy dotyczyły one uczestników wyścigu - tego nie wiemy. Otrzymali je sami Polacy.


To drugi wyścig „Gumball 3000”, którego trasa wiodła przez Łomżę. Poprzednim razem bogaci i szybcy przejechali przez miasto w maju 2013 roku.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę