Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Mali mistrzowie taekwondo

Około 100 zawodników z makroregionu północno-wschodniego rywalizowało w III Otwartych Mistrzostwach Łomży w Taekwondo Olimpijskim młodzików i dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. Gospodarzy reprezentował Młodzieżowy Klub Sportowy „Medyk”, który w klasyfikacji klubowej zajął drugie miejsce.

Popisy małych taekwondystów w konkurencjach sprawnościowych i walkach rozgrywały się na matach w hali Szkoły Podstawowej nr 9. Reprezentacja MKS „Medyk” wypadła bardzo dobrze w konkurencji walk zdobywając łącznie 11 medali. Wśród młodzików złote medale zdobyli: Agnieszka Łapińska, Jakub Zieliński i Aleksander Skawski, srebrne: Michał Klimaszewski, Natalia Borkowska i Aleksandra Walczak, a brązowe: Patryk Camlet, Dawid Sakowski i Norbert Matejkowski oraz dzieci Krzysztof Syski i Bartosz Jadacki. 
W konkurencjach sprawnościowych dwa złote medale zdobył Jakub Plona, dwa srebrne Lena Liszewska, a brązowy Adam Rybka.
Trener Paweł Remiszewski szczególne wyróżnia 4-latków Arona Sobczaka i Klaudii Januć, którzy zdobyli po brązowym medalu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę