Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Zapraszamy wszystkich do Krainy Baśni...

Czerwcowe przedstawienie teatralne na dobre wpisało się już w kalendarz imprez Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży. W czwartek 8 czerwca dzieci 5 i 6 – letnie z piąteczki zaprosiły swoich kolegów z łomżyńskich placówek na spektakl pt: „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. W Sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich licznie zgromadzoną publiczność powitała Pani Dyrektor Jadwiga Juchniewicz.

 

Wśród gości honorowych zasiedli: Kanclerz Kurii Diecezjalnej w Łomży Ks. dr Tadeusz Śliwowski, Zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Alicja Konopka, Dyrektor Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji Maciej Listowski. Nie zabrakło także przedstawicieli mediów Redakcji Radia Nadzieja i Nasza Łomża.
Reżyserkami spektaklu są Panie Barbara Florczyk i Maria Danielska, dźwięczną oprawę muzyczną zapewnił Pan Grzegorz Narewski. Przepiękna, kolorowa scenografia to dzieło  Pani Barbary Dzieniszewskiej i  Agaty Komorowskiej. Na ogromne podziękowania zasługują również rodzice: Pani Magdalena Książek i Pani Magdalena Trykoszko bo to dzięki ich zaangażowaniu, aktorzy wystąpili w pięknych, kolorowych strojach, które z całą pewnością podniosły walory estetyczne tego wydarzenia.
W rolę aktorów wcieliło się ponad 40 dzieciaków z łomżyńskiej piąteczki. Przedstawienie było również podsumowaniem całorocznej pracy z dziećmi w ramach warsztatów  teatralnych „W świecie filmu i teatru”  z projektu „Kształcenie kompetencji kluczowych szansą na lepszą jakość edukacji przedszkolnej”.
Teatralne deski, światła reflektorów, wesoła muzyka to magiczny świat dla każdego dziecka. Mamy nadzieję, że znana i lubiana opowieść o uroczej królewnie Śnieżce spodobała się młodym widzom i choć na chwilę przeniosła ich w zaczarowany świat baśni.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 08 czerwca 2017 17:53
Data ostatniej edycji: pon, 19 czerwca 2017 18:06:04

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę