Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Piknik rodzinny

6 czerwca przedszkolaki wraz z rodzicami oraz dzieci, które swoją przygodę z naszą placówką zaczną dopiero we wrześniu mieli okazję zintegrować się i poznać bliżej podczas pikniku rodzinnego, który odbył się w ogrodzie przedszkolnym. Hasło tegorocznej imprezy to: "Piąteczka o zdrowie dba, zawsze humor dobry ma!! ".

Jak wiadomo humor najlepiej dopisuje podczas wspólnych zabaw i tańców, których i tym razem nie mogło zabraknąć. Pani Iza, Pani Basia i Pani Asia, które prowadziły piknik  co i rusz zaskakiwały zgromadzonych szalonymi  grami i konkurencjami. Tradycyjnie nie zabrakło również przedstawicieli policji, którzy zaprezentowali możliwości samochodu policyjnego oraz ratowników z Grupy Ratowniczej Nadzieja z pokazem udzielania pierwszej pomocy. Dzięki uprzejmości rodziców dzieciaki mogły korzystać z dmuchańców i ścianki wspinaczkowej.Nie zabrakło również malowania twarzy. Na koniec jak to na pikniku, czekał na wszystkich pyszny poczęstunek.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 08 czerwca 2017 17:52
Data ostatniej edycji: cz, 08 czerwca 2017 22:12:24

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę