Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Sukces tekwondysty

Przemysław Jadacki wywalczył brązowy medal w kategorii do 41 kg w finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim i tym samym został II vice Mistrzem Polski. - Na uwagę zasługuje fakt, że kategoria wagowa -41 kg była najmocniej obsadzoną kategorią, więc tym bardziej cieszy sukces Przemka Jadackiego – podkreśla trener Paweł Remiszewski.

Przemysław Jadacki to wychowanek Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” Łomża. Podczas weekendowych zawodów w Drzonkowie w województwie lubuskim stoczył cztery ciężkie walki. 
- Pojedynek o finał przegrał, pomimo dzielnej walki, z późniejszym zwycięzcą – przekazuje trener Remiszewski.
W finałach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo Olimpijskim łomżyńskim MKS „Medyk” reprezentował także Kacper Rakowski. Startował w tej samej kategorii co Jadacki, jednak jako młodszy i mniej doświadczony kolega, po wygraniu pierwszej walki, w kolejnej odpadł z rywalizacji.

230804070022.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę