Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Życzenia Wielkanocne

Corocznym już zwyczajem przed zbliżającymi się świętami przedszkolaki z piąteczki ruszyły w miasto z wielkanocnymi życzeniami.

Odwiedziliśmy TV Narew oraz prezydenta miasta Łomża Pana Mariusza Chrzanowskiego i jego zastępcę Panią Agnieszkę Muzyk. Następnym przystankiem w naszym wędrowaniu z kogucikiem był Dom Biskupi, gdzie życzeniami i wielkanocnym koszyczkiem obdarowaliśmy Biskupa Janusza Stepnowskiego. Byliśmy również w Radio Nadzieja oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku z delegaturą w Łomży. W każdym z tych miejsc przedszkolaki życzyły zdrowych i spokojnych świąt, pełnych wiosennego ciepła i pogody ducha.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 18 kwietnia 2017 21:27
Data ostatniej edycji: wt, 18 kwietnia 2017 21:39:35

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę