Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Teatrzyk "Przygody Strusia"

W czwartek 16 marca gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Lalek FRASZKA, którzy zaprezentował dzieciom przedstawienie pt. „Przygody Strusia”.Spektakl „Przygody Strusia” opowiadał o tym, jak to Myśliwy przywiózł z afrykańskiej wyprawy strusie jajo. Z jego plecaka wykradają je złodziejaszek Kot i jego pomocnik Baran.

Z przywiezionego jajka wykluwa się strusie pisklę. Od tego momentu zaczyna się nim opiekować mały Kurczak, który bardzo chciał mieć braciszka. I choć Struś różni się od Kurczaka to nawet Mama Kura akceptuje to niecodzienne "rodzeństwo". Złodziejaszek Kot i Baran uprowadzają Strusia. Wiozą go w klatce i mają zamiar sprzedać zdobycz do ZOO i sporo na tej transakcji zarobić. Ich plan się jednak nie powiedzie.

Bajkowy morał mówi o przyjaźni i tolerancji. Struś, choć tak różny od Kurczaka jest akceptowany, darzony sympatią i przyjaźnią przez nowe otoczenie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 06 kwietnia 2017 22:27
Data ostatniej edycji: nie, 09 kwietnia 2017 20:33:27

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę