Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Młodzi karatecy na medal

Główne zdjęcie
Łukasz Michalak z ŁKK na najwyższym miejscu podium

Dobrze spisali się młodzi zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate podczas prestiżowego turnieju Karate Kyokushin IKO Mazovia Cup, który rozegrano w Piasecznie. Uczestniczyło w nim 465 zawodników z 37 klubów z całej Polski, a zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate zdobyli 6 pucharów.

Jak przekazuje Marek Czech instruktor karate z ŁKK pierwsze miejsca zajęli: Łukasz Michalak w kategorii kumite (walki) dzieci rocznik 2007 – 2006 do 35 kg oraz Akhmed Debizov w kategorii kumite młodzicy rocznik 2003 – 2002 do 45 kg. W tej samej kategorii Wiktor Kacprzyk zajął miejsce drugie. Drugie miejsca zajęli również: Mateusz Długozima w kategorii kumite dzieci 2007 – 2006 powyżej 45 kg oraz Hubert Kamiński w kategorii dzieci młodsze rocznik 2009 – 2008 do 30 kg. Pierwszy swój start na zawodach i od razu trzecie miejsce w najmłodszej kategorii - kumite lekki kontakt dzieci młodszych rocznik 2011 – 2010 zajął Maciej Gawarecki.

210407125521.jpg
Foto: Łukasz Michalak z ŁKK na najwyższym miejscu podium
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę