Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Paweł Chmielewski zdobywa srebro na macie zapaśniczej

Udanie wystartował w II Pucharze Polski kadetów Paweł Chmielewski, zawodnik UKS Herkules i uczeń Publicznego Gimnazjum nr 1 w Łomży. W Janowie Podlaskim łomżyński zapaśnik zdobył dobre drugie miejsce w swojej kategorii wagowej do 100 kilogramów, w której w stylu klasycznym rywalizowało 18 zawodników. W najbliższy weekend Paweł powalczy w stylu wolnym II Pucharu.

II Puchar Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym odbywał się w miniony weekend, od 31. marca do 2. kwietnia. W zawodach udział wzięło 170 zawodników z 51 klubów z całego kraju. Puchar w Janowie Podlaskim był jednocześnie drugą kwalifikacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, której gospodarzem w sportach halowych zostało wybrane województwo lubuskie. 
Paweł Chmielewski (rocznik 2002) wygrał zdecydowaną przewagą techniczną 14 do 5. Jego rywalem był Dominik Krawczyk (KS Bieżanowianka, Kraków),  rówieśnik, z którym w ubiegłym roku przegrał na Mistrzostwach Polski w Komornikach (Wielkopolska). Wygrana Pawła w Janowie jest tym bardziej cenna, że Dominik to dwukrotny mistrz Polski: w stylu wolnym i klasycznym. W najbliższy weekend łomżyniak wybiera się na kolejne zawody II Pucharu Polski – tym razem w stylu wolnym - do Staszowa w województwie świętokrzyskim i z nadziejami na kolejny medal.

Mirosław R. Derewońko


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę