Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Idzie nowe w ŁKS-ie

Główne zdjęcie
Łukasz Uściłowski

Po niemal ośmiu latach pracy Jarosław Kulesza przestał pełnić obowiązki prezesa Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Jego miejsce zajął dotychczasowy sekretarz Zarządu, 28-letni Łukasz Uściłowski.

Na wczorajszym Walnym Sprawozdawczo-Wyborczym Zgromadzeniu Członków Klubu, które odbyło się w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa doszło do prawdziwej zmiany pokoleń. Z pracy we władzach Klubu zrezygnowali prezes Kulesza oraz wieloletni działacz i piłkarz, wiceprezes Jerzy Kierażyński. Obaj poprosili Zgromadzenie, żeby nie zgłaszać ich kandydatur w wyborach do nowego Zarządu. Z racji tego w nowych władzach Stowarzyszenia, oprócz trzech dotychczasowych członków - Łukasza Uściłowskiego, Artura Sudaka i Sebastiana Chrzanowskiego, znalazły się trzy nowe, młode osoby - Marcin Grodzki, Amadeusz Korzeniewski i Karol Dzbeński. Ta grupa spośród siebie wybrała prezesa, którym został Uściłowski. Pozostałe funkcje w Zarządzie ŁKS-u rozdzielone zostaną na najbliższym jego posiedzeniu, które zaplanowane jest na początek tego tygodnia.

Trzeba przyznać, że nowy Zarząd przejmuje Klub w niełatwym momencie. Drużyna, której przed sezonem postawiono cel w postaci utrzymania zajmuje obecnie dopiero 13. miejsce mając tylko 6 punktów przewagi na strefą spadkową. Dzień przed Walnym ełkaesiacy doznali już drugiej w tej rundzie porażki. I o ile ubiegłotygodniowa przegrana z wiceliderem, Finishparkietem Nowe Miasto Lubawskie była niejako wkalkulowana, to już klęska 0:4 w Ostródzie z plasującym się tylko dwa miejsca wyżej Sokołem boli zdecydowanie bardziej. Po raz kolejny zawiodła najsilniejsza jak dotąd formacja ŁKS-u czyli defensywa. Zespół trenera Mateusza Miłoszewskiego był do tej pory jednym z najlepiej broniących w III lidze, ale w ostatnich dwóch meczach dał sobie strzelić aż 6 z 22 straconych goli w całym sezonie. W dalszym ciągu fatalnie wygląda również kwestia zdobywania bramek. Mimo wzmocnień ełkaesiacy mają dopiero piętnasty atak w lidze (zaledwie 17 trafień w 20 meczach). Trzeba jednak mieć nadzieję, że zmiany we władzach będą pozytywnym impulsem dla drużyny i już od przyszłego spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki, które odbędzie się na stadionie miejskim w Łomży w sobotę, 1 kwietnia o godz. 16.00, ŁKS zacznie piąć się w górę tabeli.

is 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę