Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Zabrakło ratowników, basen zamknięty

Pływalnia przy ul. Niemcewicza jest dziś nieczynna. Powodem jej niespodziewanego zamknięcia był... brak ratowników. O tym mieszkańcy dowiadują się, gdy przychodzą popływać. Na drzwiach wejściowych na basen wywieszono kartkę z informacją. - W kolejne dni Pływalnia będzie funkcjonować zgodnie z planem – zapewnia Przemysław Chrzanowski z MOSiR.

- Pływalnia została zamknięta w związku ze złożeniem przez jednego z dwóch ratowników wyznaczonych do pełnienia dyżuru urlopu na żądanie oraz powiadomieniem przez drugiego o honorowym oddaniu krwi co wiąże się automatycznie z udzieleniem mu w tym dniu dnia wolnego – tłumaczy Przemysław Chrzanowski, kierownik kompleksu obiektów wodnych MOSiR. - Braki kadrowe związane ze zwolnieniami lekarskimi ratowników oraz niewielka dostępność zleceniobiorców z kwalifikacjami ratownika wodnego powodują okresowo konieczność ograniczania dostępności poszczególnych stref Parku Wodnego lub Pływalni. Dzisiejszy zbieg ww okoliczności oraz brak możliwości zorganizowania natychmiastowego zastępstwa zmusił nas do zamknięcia obiektu Pływalni. W kolejne dni Pływalnia będzie funkcjonować zgodnie z planem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę