Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Teatrzyk Pani Zamieć

Co miesiąc nasze przedszkolaki oglądają ciekawe spektakle wystawiane przez teatry z całej Polski. 20 lutego dzieci obejrzały przedstawienie pt. "Pani Zamieć" w wykonaniu aktorów Teatru Bajki z Białegostoku.

Bajka opowiada o dwóch siostrach, Marysi i Kunegundzie, które wybierają się na służbę do Pani Zamieci. Za dokładnie wypełnione obowiązki pracowita Marysia dostaje szkatułkę pełną złotych monet. Na taką nagrodę nie zasłużyła jednak leniwa siostra. Co dostała za swoją pracę?  Proszę zapytać małych przedszkolaków, które z wielkim zaciekawieniem oglądały całe przedstawienie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 26 lutego 2017 19:11
Data ostatniej edycji: wt, 28 lutego 2017 21:42:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę